1 / 5
Fiat 500 1.3
1 €
01.02.2023 14:08

Струга / Струга

Марка:

Fiat

Модел:

500

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Ima reg i z.karton

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Senat
Потврден огласувач
071451010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам