1 / 7
Kamionski gumi Hankok 295 60 R 22.5 & Michelin 385 55 R 22.5
50 €
Цената е фиксна
29.01.2023 19:19

Штип / Штип

4 Michelin 385 55 R 22.5 (za poluprikolka) ( 2017-2018 godina) - cena za 4 gumi -200 EUR.

Za povekje info na 071 304 200 (viber)

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од: Претпријатие

GBS Trans DOOEL
Потврден огласувач
071 304 200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам