1 / 1
OPEL ASTRA
3.200 €
31.12.2022 17:47

Виница / Виница

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Продавам Opel Astra 2004
Број за контакт 070313158

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070410196
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам