1 / 12
BMW 535 M pacet twin power
25.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.01.2023 10:44

Гостивар / Гостивар

Марка:

BMW

Модел:

535

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

220 kw / 299 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

aversuz felgi 20 inci
gevind amortizeri
active sound
full M carbon izduvi
camera parking 360
M paket fabricno vnatresno i nadvoresno

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

ersin
Потврден огласувач
076739739
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам