1 / 3
NIKOR ZUM 18-55 3.5-5.6
3.000 МКД
16.02.2023 14:13

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

До 3 Мегапиксели

Марка:

Nikon

Socuvan objektiv za nikon

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од: Претпријатие

MOBY ART
Потврден огласувач
070219428
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам