1 / 5
Se Izdava Sprat
6.500 МКД
15.12.2022 18:09

Кичево

Број на соби:

2,5

Квадратура:

50 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1975

Година на реновирање:

2001

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Trajce Strejoski 5

Se izdava sprat od kujka ne namesten za pojke info na te lefon 070-925-470 070-925-470 070-925-470 070-925-470 070-925-470 070-925-470 NE ZVONETE NA BROJO PODOLU

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Slavce
Потврден огласувач
070-329-553
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам