1 / 2
Нов велосипед 18 брзини
4.500 МКД
31.10.2022 11:42

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

20 "

Продавам нов велосипед. Купен од Riversoft, има и гарантен лист со фискална. Нови браници, синџир за заклучување. Локација СКОПЈЕ.
Одлично превозно средство за до работа градски релации и сл.

П.С ова димензиите горе се произволно напишани. Велосипедот е тој на сликата.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Velosiped
Потврден огласувач
070853338
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам