1 / 1
Kupuvam Solarna/Fotonaponska centrala
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.12.2022 15:10

Карпош / Скопје

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Kupuvam funkcionalna fotonaponska/fotovoltaicna FEC centrala so dogovor za otkup ili imot i odobrenie za izgradba na fotonaponska centrala.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам