1 / 5
Cena po dogovor
123 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.01.2023 09:25

Велес / Велес

Марка:

Kee Way

Вид:

Скутер

Година:

2014

Модел:

Zahara 125

NAPOMENA: Skuterot e uvezen od švajcarija i ne e carinet.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

samir baltić
Потврден огласувач
078289828
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам