1 / 1
se izdava stan
3 €
Цената не е фиксна
31.10.2022 14:13

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

69 m²

Греење:

Друго

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2022

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Lameli

se izdava stan

za poveḱe informacii ve molime kontaktirajte ne preku WhatsApp
Kontakt: WhatsApp 00491602208944

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Ramiz
Потврден огласувач
71542342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам