1 / 4
Logitech C925e 1080p Business Webcam
3.000 МКД
Цената е фиксна
Денес 17:04

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Logitech C925e 1080p Business Webcam for Video Streaming
Enhanced 1080p business webcam with H.264 support

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вебкамери

Се продава од:

Profi4Tech
Lazar Trpovski 88
Потврден огласувач
071266150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам