1 / 1
Aluminski bandazhi so dobri gumi - DUNLOP - 195/65R15
1 €
30.11.2022 18:31

Кичево

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж:

15

Ширина на бандаж:

6.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

110

Ширина на гума:

195

Висина на гума:

65

Дијаметар на гума:

15

Se prodavat 4bandazhi so dobri gumi - DUNLOP - 195/65R15
Za poveqe informaci da se javite na ovoj broj
070-922-966
070-922-966
070-922-966

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Nexhat
Потврден огласувач
070734300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам