Се продава стан кај Принц. Shitet banesë te Princi
1 €
31.10.2022 17:38

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2013

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Lazar Trpkovski 88/8

Banesa është në gjendje të mirë. Pronar i parë. Çmimi sipas marveshjes. Për çdo informatë lajmrohuni në 078/217-201.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Mensur
Потврден огласувач
070364949
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам