1 / 12
Peugeot 508
6.500 €
28.01.2023 11:53

Битола / Битола

Марка:

Peugeot

Модел:

508

Година:

2011

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

116 kw / 158 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Peugeot 508 thp 1.6 156ks
Купена од еуроипекс 150000км со сервисна книшка нови зимски
075 334 582
Pominata registracija
Cenata e fiksna za podolu ne ja davam

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Reno
Потврден огласувач
075 334 582
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам