1 / 3
Playstation 3 - PS3 Move
2.500 МКД
3.000 МКД
23.03.2023 19:51

Кисела Вода / Скопје

Se prodava Playstation Move komplet DanceStar Party. Kompletot se sostoi od Move controler, Playstation Camera i originalna igra. Vo besprekorna sostojba!! Kako nov!!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS1 - Sony PS2 - Sony PS3

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
076395660
Испрати Е-маил до огласувачот

Playstation 2 - PS2 64 igri

2700 МКД

Playstation 1 - PS1

1800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам