1 / 1
Playstation 4-PS4 Originalen kontroler [dzojstik]
2.500 МКД
19.02.2023 17:43

Кисела Вода / Скопје

Se prodava zacuvan originalen dzojstik za PS4. Vo odlicna sostojba!!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
076395660
Испрати Е-маил до огласувачот

Frag FX Piranha PS3

800 МКД

Playstation 4 - PS4 Originalen mikrofon i igra

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам