1 / 7
Aluminski bandasi Mercedes 5x112 5 x 112
220 €
Цената не е фиксна
225 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 13:29

Кавадарци / Кавадарци

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

7.5J

Дијаметар:

16

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

Мерцедес бандажи -Германија.
16ки 5 x 112 возени на Ц класа од 2012та.

****** замена може само за бандажи за Пасат над 2015 ****** не праќам по карго


Листа на возила на кои одговараат бандажите: Audi a4, a5, Q...
Mercedes A, B, C ,CLA, E , M .
https://www.wheelfitment.eu/car/Mercedes/C-Klasse%20W204%20(2007%20-%202013).html

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава / Можна е замена од:

Koce
Потврден огласувач
071 218 077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам