1 / 3
Јорки
300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.10.2022 20:28

Пехчево / Берово

Состојба на предмет
Нов

Продавам јоркшички териери стари три месеци прочистени и вакцинирани
3 машки
1 женка
070646991

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Zdravko
Потврден огласувач
070646991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам