1 / 6
DElOVI ZA MOTOR 1.7 CDTI ASTRA J
350 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.12.2022 10:04

Гостивар / Гостивар

Марка:

Opel

Модел:

ASTRA J

Tип на делови:

Мотори

Se prodavaat delovi od motor za opel astra j tip na motor A17DTR, ulena pumpa, vodna pumpa, bregasti osovini, kompletna glava so ventili i dr.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
070498498
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам