1 / 4
MAN VLEKAC
1 €
01.02.2023 19:27

Битола / Битола

Se prodava man vlekac 1997 god duplak registriran so kuper sistem ispraven poveke inf na tel mozi zamena

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071235506
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам