1 / 8
Prodavam NISSAN PRIMERA 1.9 dci
2.200 €
25.03.2023 14:44

Аеродром / Скопје

Марка:

Nissan

Модел:

Primera

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam NISSAN PRIMERA 1.9 dci
Kolata e vo odlicna sostojba, servisirana so celosna oprema. Poseduva Letni gumi od 2020 godina, 4 zimski gumi, nov akumulator, klima itn.
Registrirana do 07/2023 so zelen karton
Telefon 079 402 976

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
079402976
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам