1 / 6
Dve Retro Drveni Natkasni od Orev
6.000 МКД
03.06.2023 15:23

Аеродром / Скопје

Dve retro drveni natkasni izraboteni od orev, odlicno socuvani.
Sekoja ima dimenzii:
Visina 38,5 cm
Sirina 42 cm
Dlabocina: 34 cm
Dvete za 6000 denari.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комоди

Се продава од:

Борче
Потврден огласувач
071583414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам