1 / 7
PRODAVAM VELOSIPED GHOST 26 LIGHTWEIGHT TOURING SERIES LIMIT
14.500 МКД
26.12.2022 10:57

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

PRODAVAM VELOSIPED GHOST 26 MODEL 1802 LTS LIMITIRANA SERIA NA VELOSIPED SO SHIMANO OPREMA RST CAPA ML PREDNA SUSPENZIA MISHELIN GUMI ANATOMSKO SEDISTE GID SOCUVAN KAKO NOV KOMPLETNO SERVISIRAN.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

SKOPJE
Потврден огласувач
070535324
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам