1 / 8
MAN TGX 18.440 2010g
23 €
05.12.2022 15:09

Прилеп / Прилеп

Se prodavat
MAN TGX 18.440 2010g Mega
Registiran do 11.03.2023
SCHMITZ prikolka 2008g
Registirana do 08.06.2023

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
077837768
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам