Продажба на лојзе
По Договор
01.11.2022 09:25

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

5 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава лојзе во Краиште , 4.5 декари смедеревка под систем на наводнување капка по капка
Цена по договор , број за контакт
075305124

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Martin Danov
Потврден огласувач
075415046
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам