1 / 10
Sprinter 518 Crafter 50
17 €
23.01.2023 21:15

Струга / Струга

Prodavam Sprinter 518 turisticko 23 sedista na sobrakjajna 21 vnatre 2008
Crafter 21 sedista vo mnogu Dobra sostojba
Crafter 23 sedista 2007 luksuzna verzija
Turisticki

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Ajri
Потврден огласувач
070212145
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам