1 / 10
Vikendica vo Popova Spaka
По Договор
05.12.2022 12:44

Тетово / Тетово

Квадратура:

160 m²

Број на соби:

6

Греење:

Друго

Наместена:

Да

Se Iznajmuva celosno ili se Prodava
-8 spalni
-2 dnevni sobi
-3 wc
-2 Kujni
-Kafic
- Garaza

Za dopolnitelni informaci 071/351 511

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Mert
Потврден огласувач
071351511
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам