1 / 5
Prodavam velosiped marka - Conceptcycle (Велосипед)
16.000 МКД
Цената е фиксна
01.02.2023 10:15

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

16 "

Големина на рам:

20 "

Prodavam velosiped marka - Conceptcycle (Велосипед)

Podetalno na prikacenite sliki ili na mobilen
Kosta 078279296

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Maja
Потврден огласувач
078332836
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам