1 / 12
UNIKATNI MASI OD MASIVNO DRVO
6.900 МКД
Со вклучен ДДВ
03.02.2023 08:40

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat unikatni lusteri od masivno drvo, stolni lambi, vinski kabineti, masivni ogledala, trpezariski masi, klub masi, itn.
Povelete vo salon "Wood Room" na Partizanska br 133 vo Karpos 4.
Info 075-392-424
e-mail woodroomsk@yahoo.com
Facebook Wood Room
https://woodroom.mk/

Категорија: Дом и Градина / Светло

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од: Претпријатие

Wood Room
Потврден огласувач
078377722
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам