1 / 12
Cube Analog Rs 2021... 29
685 €
01.11.2022 13:13

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

25 "

Cube Analog Rs 2021.. 29 ram L 1x12
Zaden menuvac sram sx 12
Sifter sram sx 12
Prenos sram 1x12
Kaseta 1x12..11x50t
Gumi schwale smart Sam 29x2.25
Vilska rock shox Judy 29
Cena 685€

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Delovi oprema za velosiped mtb

1112111 €

Velosipedi mtb 29

123456 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам