1 / 2
СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО ЏОН КЕНЕДИ
200 €
01.11.2022 13:26

Чаир / Скопје

Квадратура:

35 m²

Греење:

Нема

СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО ЏОН КЕНЕДИ

КОНТАКТ ТЕЛ: 071/943-886

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Xhelal Sherifi
Потврден огласувач
071943886
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам