1 / 4
iPhone 12 64GB
480 €
500 €
04.01.2023 14:55

Кичево

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

12

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

BLUE - Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje - 480 evra.

BLACK - Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje - 500 evra.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Enver
Потврден огласувач
070287008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам