1 / 11
Suzuki Swift 1.4
4.000 €
20.12.2022 20:19

Валандово

Марка:

Suzuki

Модел:

Swift

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

68 kw / 92 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Uvezena pred dve god od ch napraven kompleten servis 4 novi letni gumi reg do 08.08.2023 po kolata nema nikakvi zabeleski
Za poveke inf vrtete 078/282-549 Riste

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dusko
Потврден огласувач
078697756
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам