1 / 6
Shtëpi 309m2 në Çair
115 €
21.01.2023 13:16

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

103 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

188 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

208

Në shitje shtëpi prej gjithsej 309m2 prapa shkolles fillore Imri Elezi në hyrje të Dizhonit. Shtëpia ka 103m2 , obor 188m2 dhe garazh 25m2. Ka edhe podrum.
Shtëpia eshte e legalizume plotsisht me fletëpronësi.
Çmimi 115.000€

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Zeko
Потврден огласувач
071474880
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам