1 / 7
27.5 Germanski tocak
280 €
Цената е фиксна
31.01.2023 12:48

Кичево

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

20 "

Prodavam Mtb Morrison germanski brend na tocak 27.5 trkala vo odlicna sostojba , golemina na ram 20 inchi L

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Bbb
Потврден огласувач
072270296
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам