Се издава наместена гарсоњера на ул Џон Кенеди
100 €
Цената е фиксна
05.02.2023 08:08

Чаир / Скопје

Број на соби:

1

Квадратура:

22 m²

Греење:

Струја

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

1988

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Џон Кенеди 25

Се издава наместена гарсоњера на ул Џон Кенеди 25,
22 м2, 7-ми кат, во зграда со лифт, наместена со стандардна опрема , има нова перална и др опрема за живеење, погодно за поединци или брачен пар

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Јане Бушев
Потврден огласувач
078454287
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам