Се продава куќа
262 €
Цената не е фиксна
10.12.2022 16:53

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

10

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

263 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1960

Година на реновирање:

1970

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Gostivar

Се продава куќа во строг центар во Гостивар лоцирана помеѓу плоштадот и општината.
Двор во површина од 263 м2 .
Цена во договор по видување. Инфо на тел
070 229 987 Стамен
070 251 088 Илче

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Fore Milosevski
Потврден огласувач
70315032
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам