1 / 11
VW TIGUAN
По Договор
29.05.2023 15:44

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Tiguan

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

VW TIGUAN
2.0TDI
2013/12 mesec
REGISTRACIJA SO ZELEN KARTON
UVOC CH 🇨🇭🇨🇭
AUTOMAT
R LINE
PANORAMA
F1 EURO KUKA
KAMERA KOZA
AUTO PILOT
AUTO PARKING
2 KLUCA
184000
NOV REBRAST SO VODNA PUMPA
ULJE NA MENJAC SMENET
📱 070378342

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Auto KETA
Ilindenska 209
Потврден огласувач
070378342
Испрати Е-маил до огласувачот

VW GOLF

0 €

Skoda octavia 4x4

4999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам