1 / 2
** DELOVI !!!! DELOVI ZA SEAT IBIZAA 1.4 TDI **
78.665.057 €
03.02.2023 13:56

Кочани / Кочани

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

IMAME BUKVALNOO SE !!!


078-665-057 -----078-665-057

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078665057
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам