1 / 8
Se iznajmuva
4.000 МКД
Цената е фиксна
11.11.2022 14:16

Битола / Битола

Квадратура:

20 m²

Спрат:

2

Греење:

Струја

Opremeni dve sobcinja kupatilo so peracka, tv, interner, reso, frizider

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

mile bojcevski
Потврден огласувач
076449695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам