1 / 12
FIAT PUNTO 1.2 BENZIN REG. SERVIS. FULL - 08
3.100 €
20.01.2023 14:27

Штип / Штип

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

48 kw / 65 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN 3 VRATI
MOTOR ODLICEN

MAKSIMALNO ZACUVANA I VNATRESNO I NADVORESNO FABRICKA BOJA 100%
STEGNATA -ZDRAVA KOLA
MNOGU EKONOMICNA
-- MOZE PROVERKA ZA KILOMETRITE --

KOLATA E REGISTRIRANA I SERVISIRANA SO NOVI GUMI

NEMA NIKAKOV DOPOLNITELEN TROSOK

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AUTO GROUP
Потврден огласувач
078212903
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам