1 / 12
STOLOVI_MASI_LAMBI LUSTERI_OGLEDALA_
3.500 МКД
Со вклучен ДДВ
27.12.2022 08:59

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat unikatni lusteri od masivno drvo, stolni lambi, vinski kabineti, masivni ogledala, trpezariski masi, klub masi, itn.
Povelete vo salon "Wood Room" na Partizanska br 133 vo Karpos 4.
Info 075-392-424
e-mail woodroomsk@yahoo.com
Facebook Wood Room

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Се продава од: Претпријатие

Wood Room
Потврден огласувач
078377722
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам