1 / 4
Kamelija,stan 36m2,visoko priz.Raca,so spalna
1.300 €
26.01.2023 19:03

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

36 m²

Греење:

Друго

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ohrid

Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid nudi na prodazba stan so golemina od 36m2,prekrasno organiziran,dnevna so kujna,spalna soba,kupatilo,francuska terasa.
Stanot e na visoko prizemje,zavrsna faza na gradba.
Poveke informacii na tel:
076 295 002
078 264 866

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

...
Ohrid
Потврден огласувач
076295002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам