1 / 7
Kamelija nov stan zavrsna faza,Raca,54m2,1 kat
1.400 €
27.03.2023 14:51

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

54 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Ohrid

Agencijata za nedviznosti Kamelija Ohrid prodava stan vo Ohrid vo Nas.Raca-Hidrobilooski.
Stanot e vo zavrsna faza na gradba,so zapadna postavenos i pogled na gradot.
Stanoe e so raspored:
Predsobje so vlez vo Dnevna soba so trpezarija i kujna spalna soba,terasa so otvoren pogled
Visoko kvalitetni zavrsni marerijali
Blindor vlezni vrati
Pod parket
PVC dograma
Poveke infromacii na tel
078 264 866
076 295 002

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

...
Ohrid
Потврден огласувач
076295002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам