1 / 12
PEUGEOT 308, 1.6 HDI, 110 KS, 2008 GOD.PERFEKTNO!
4.950 €
Цената е фиксна
16.11.2022 16:22

Гостивар / Гостивар

Марка:

Peugeot

Модел:

308

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

82 kw / 111 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam Peugeot 308, HDI 1.6 Disel, 110 KS, 2008 godina, kupen vo salon vo Makedonija, Zlaten volan vo Germanija 2008 god. Voziloto ima dvozonska avtomatska klima. Redovno e servisirano i e se zavedeno vo servisna kniska. Pominato ima realni 183.500 km, i samo eden vozac za site ovie godini. Nikogas nemalo seriozen problem se se povrsni i zamneski. Napraven servis na 07.10.2022, registrirano do avgust 2023, ima zelen karton. So eden zbor VOZILOTO E PERFEKTNO!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Зоран
Јастре Здравковски 14
Потврден огласувач
078215025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам