1 / 10
Opel Corsa 1.2 Benzin Plin
1 €
Цената не е фиксна
26.01.2023 11:37

Охрид / Охрид

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2007

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Opel Corsa
1.2 Benzin Plin
Atestiran plin
Klima
Centralno
Servo volan
Komandi na volan
Elektrika na rektrovizori
Dva kluca
Kola za pocetnici
Servisna kniska
Kolata e kupena od Avtokujka od Makedonija
Mozi zamena za pomalo vozilo
Informacii na tel 075 428 390

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ljupce
Потврден огласувач
38975428390
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам