1 / 4
Nike AirMax Sequent 3
80 €
99 €
25.01.2023 22:34

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Патики

Големина:

44

Боја:

Портокалова

Novi AirMax s3 broj 44.5

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
071512772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам