1 / 3
NORTH FACE jakna - Original !!!
1.200 МКД
27.11.2022 15:23

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XXL

Боја:

Црна

******************* P R O D A D E N A ********************

Se prodava original jakna NORTH FACE so golemina XXL ( orentaciono, otprilika odgovara za lica so visina pomegu 180 i 190 cm i tezina megu 90 i 110kg, no sepak zavisi i od konstitucijata)
Jaknata e vo odlicna sostojba,socuvana bez ostetuvanja, donesena od stranstvo, prakticno 2 vo 1 jakna,so polar postava(vnatresniot del),koja se vadi na patent i istata moze da se nosi posebno, a nadvoresniot del od jaknata posebno.

Cena............ 1200 den

Tel. 077 75 27 75

(Vibet 076444076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

SHAMP sportska maica - Original !!!

600 МКД

ADIDAS TRENERKI - Original !!!

800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам