1 / 2
ESPRIT de CORP jakna - Original !!!
1.200 МКД
13.02.2023 20:58

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XL

Боја:

Црна

********** P R O D A D E N A ***********

Se prodava original jakna ESPRIT so golemina XL ( orentaciono, otprilika odgovara za lica so visina pomegu 175 i 190 cm i tezina megu 75 i 100kg, no sepak zavisi i od konstitucijata)
Jaknata e vo odlicna sostojba,socuvana bez ostetuvanja, donesena od stranstvo.

Link do video od jaknata :
https://youtube.com/shorts/y6U0MVmyXN8?feature=share

Cena............ 1200 den

Tel. 077 75 27 75

(Vibet 076444076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

JAKNA LC Waikiki !!!

800 МКД

ADIDAS Trenerki - Original !!!

800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам