Објект 550 м2
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.02.2023 10:47

Неготино / Неготино

Се продава објект од 550 м2 заедно со урбанизиран градежен плац од 5200 м2 .
Плацот со објектот се наоѓа во село Сопот, Кавадарци.
Контакт
ACO 078230917
ACO 078230917
ACO 078230917
ACO 078230917

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Ацо
Потврден огласувач
078230917
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам